1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

SerVilla Çelik Villa Yapı Fuarı 2010’da

İstanbul’da çelik yapı, prefabrik üzerine üretim yapan SerVilla Çelik Villa, 45 günde 8,0 büyüklüğündeki depremlere dayanıklı villalar inşa ediyor.

33. YEM Yapı fuarına katılan SerVilla Çelik Villa ortaklarından Mimar İdris YAĞMAHAN, yaptığı açıklamada, sağlıklı ve estetik yapılar kurmaya elverişli çelikten yapılan evlerin 8,0 büyüklüğündeki depremlere dayanabildiğini söyledi.

Çelik aksamın 350 yıl garantili olduğunu belirten Mimar İdris YAĞMAHAN, dünyanın ya da Türkiye’nin her yerine villanın büyüklüğüne bağlı olarak “anahtar teslim” 60 gün içinde villaları inşa ettiklerini bildirdi.

Kazakistan, Irak, Fransa ve Afrika ülkelerinde faaliyet gösterdiklerini vurgulayan YAĞMAHAN, yurt içinden oldukça talep aldıklarını söyledi.

Çelik yapıları “yaşayan binalar” diye nitelendiren YAĞMAHAN, “Çünkü bu binalar içeriye hava alır, nem almaz, sudan etkilenmez binalardır. Çelik esnektir, deprem anında esner, yıkılmaz, yatmaz” dedi. “Anahtar teslim, mobilyanı getir yerleş”, banyosu, mutfağı, her şeyi dahil, metre karesi 500 TL ile 1000 YTL arasında fiyatlarla villa yaptıklarını ifade eden YAĞMAHAN, 100 metre kare bir evin fiyatının teslim şekline göre 15 bin TL’den başladığını, 95 bin TL’ye kadar değişebildiğini bildirdi.

Mimar İdris YAĞMAHAN, “Dünyanın her yerinde, her iklim koşulunda, 45 ile 60 gün arasında evleri teslim ediyoruz. Binalarımız normal beton binalara göre, yüzde 1,5 oranında daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlıyor” diye konuştu.

Villa projelerini uygulama ile birlikte, 30 kişilik grupla yaptıklarını, alıcılara 45 m2 den 250 m2 ye kadar 150 nin üzerinde farklı model seçeneği sunduklarını sözlerine ekledi.

Tel : +90 216 614 04 34 – 33

Anasayfa