1750 Adetten Fazla Türkiye'nin En Güzel Villa Modelleri İçin Resme Tıklayabilirsiniz..

Hafif Çelik Sistemin Avantajları Nelerdir ?

Hafif Çelik Sistem SAĞLAMDIR
En büyük doğal afet olan deprem riskine karşı Hafif Çelik Sistemler ,aynı büyüklükte betonarme yapıdan çok daha sağlamdır. Toplam yapı ağırlığının betonarme binadan yaklaşık % 80 hafif olması nedeniyle yanal deprem yükleri büyük oranda azalır. Deprem korkusu hayatınızdan çıkar.

Hafif Çelik Sistem HIZLIDIR
Hafif Çelik Sistemlerinde 150 m2’lik bir binanızın hafriyat aşamasından anahtar teslim durumuna geliş süresi sadece 60 gündür. Aynı büyüklükte betonarme binanın yapım süresi ise 8 aydır.

Hafif Çelik Sistem HATASIZDIR
Hafif Çelik Sistemlerinde binanızı oluşturan taşıyıcı panellerin tamamı bilgisayar kontrollü üretim tesislerimizde imal edildiğinden hata payı yoktur. Sistem, üretimin her aşamasında kalite kontrolüne imkan sağlar.

Hafif Çelik Sistem UZUN ÖMÜRLÜDÜR
Hafif Çelik Sistemlerinde kullanılan bütün profiller yüksek çinko kaplamalı galvaniz malzemeden üretilmiştir. montaj sırasında uygulanan üstün izolasyon tekniği sayesinde yapınızın uzun ömürlü olması sağlanır.

Hafif Çelik Sistem CAZİPTİR
Hafif Çelik Sistemler deprem bölgeleri için vazgeçilmez yapılar sunar. Kırılma, çalışma, dönme, çatlama yapmaz. Çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.

Hafif Çelik Sistem SORUNSUZDUR
Hafif Çelik Sistemlerinde inşaatlardaki belirsizlikler, sürekli uzayan yapım süreleri, maliyet artışları, kalifiye eleman sıkıntısı ve benzeri sorunlar yoktur.

Hafif Çelik Sistem EKONOMİKTİR
Hafif Çelik Sistemlerinde tasarım aşamasında fiyat, malzeme kalitesi ve marka bellidir. Hiç bir şekilde sürpriz ile karşılaşmazsınız. İnşaat süresinin kısalığı size finansman kolaylığı sağlar.

Hafif Çelik Sistem SAĞLIKLIDIR
Hafif Çelik Sistemlerinde yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlar, su ve korozyondan binanızı tecrit eder. Yangın güvenliği üst seviyededir.

Hafif Çelik Sistem GARANTİLİDİR
Hafif Çelik Sistemlerinde kullanılan bütün malzemeler TSE standardına sahiptirler. Çelik Yapı Sistemi üretici firma lotus yapı tarafından 10 yıl servis ve kalite garantisi altındadır.